Web Sitelerini İnceleyerek Para Kazanma Yolları

para kazanma yollarını keşfedin
para kazanma yollarını keşfedin

Para Kazanma Göründüğü Kadar Zor Değil

Yerel veya Uluslararası e-ticaret yapıyorsanız, bir bloğunuz varsa tasarımızın kullanıcılara hitap etmesi oldukça önemlidir. Bir çok web sitesi, müşterilerinin deneyimlerini ölçümlemek için analiz yöntemleri geliştirmektedir. Rekabet ortamının hızla arttığı bu dönemlerde, müşteri kaybını önlemek için bir objektif değerlendirmeler yapacak üçüncü kişilerce test edilmektedir. Bu sayede test eden kullanıcılar için de para kazanma yolları açılmış oluyor.

Günümüz yaşam koşullarınının zorlaşması, hayatın pahalılaşması ve temek ihtiyaçları karşılamada insanlarnı zorluk çekmesi mecburen ek gelir elde etmek ihtiyacını doğruyor. Para kazanma yolları arasında en kolay ve hızlı yöntem internetten geçiyor.

Türkiye’de henüz bu sistem gelişmemiş olsa da gittikçe önemi fark edilmiştir. Kullanıcı deneyimini analiz eden firmalar şuanda Amerika’da kullanıma açıktır. Eğer iyi derece ingilizce biliyorsanız bunu fırsata çevirebilirsiniz. Bu işi yapabilmeniz için, hızlı bir internete sahip olmanız, ileri derecede ingilizce bilmeniz, mikrofonlu bilgisayara, güncel tarayıcılara sahip olmanız gerekmektedir. Testler için 30 dakika gibi zaman ayırmanız yeterli olacaktır. Bazı testler daha kısa süreli olmaktadır.

Para kazanma için önerilen bir kaç site;

usertesting
usertesting ile para kazanma yöntemleri

Tamamladığınız her video için size paypal üzerinden 10 dolar kazandırır. Usertesting’in amacı size web sitelerini veya uygulamaları ziyaret ettirerek, size verilen bir dizi görevleri tamamlamanızı ister. Pc veya Mac, internet bağlantısı ve mikrofon, mobil testler için İos veya Android bir telefon veya tablet gereklidir. 18 yaşından büyük olmanız ve ingilizce bilmeniz de gerekiyor.

https://www.usertesting.com/

enroll
enroll ile para kazanma yöntemleri

Web sitelerini daha iyi hale getirmek için hızlı testler yapmanızı sağlar. Hangi tasarımın veya logonun daha iyi olduğunu karar vermeleri için fikirlerinizi alır. Herkesin kolayca yapabileceği bir testtir. Bilgisayar veya bir telefon aracılığı ile bunu yapabilirsiniz. Ödemeler Paypal üzerinden yapılır. Şuana kadar yapılan test sayısı 365819 ve artamaya devam ediyor.

https://www.enrollapp.com/

testing time
testing time ile para kazanma yöntemleri

Fikirlerinizi belirterek firmalara katkı sağlamanız karşılığında 60 İsviçre Frangı kazanabilirsiniz. Ödemelerinizi 48 saat içinde alırsınız. Görüşmeler Skype üzerinden veya web sitesi üzerinden yapılır.  Çalışmalar 30-90 arasında sürmektedir. Oldukça kolay ve eğlencelidir. Yaşınız, eğitiminiz veya bilgisayar bilgisi gerekmeden herkes yapabilir. İngilizce bilmeniz gereklidir.

Become a Paid Test User

userfeel
userfeel ile para kazanma yöntemleri

Userfeel, gerçek kullanıcıların web sitelerini, uygulamalarını kullanarak düşüncelerini yansıttıkları bir platformdur. Bilgisayarınızdan veya akıllı telefonlarınızdan 15-20 dakika ayırarak test başına 10 dolar kazanabilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde testi yapabilirsiniz. 40 dile kadar destekliyor. Ödemeler PayPal veya Payoneer aracılığı ile yapılmaktadır.

https://www.userfeel.com/

userlytics
userlytics ile para kazanma yöntemleri

Kullanıcı deneyiminden yola çıkarak, web sitelerini, uygulamaları inceleyerek para kazanabileceğiniz başka bir platform. Bütün dünyadan katılımcı kabul ediyor. 30 dakikalık bir testten sonra ödemeniz paypal üzerinden yapılıyor.

https://www.userlytics.com/

Please follow and like us:

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*